Wymiana pionu instalacji wodno-kanalizacyjnego w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie na ul. Lubomelskiej 1-3

  • Numer postępowania OU-VII.2600.15.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Wymiana pionu instalacji wodno-kanalizacyjnego w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie na ul. Lubomelskiej 1-3
    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-20 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-20 10:02
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-05 10:59
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-09 12:41

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-05 10:59 -
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-03-05 10:59 703 KB
    icon Opis przedmiotu zamówienia - remont instalacji wersja 3.03.2026.docx 2026-03-05 10:59 34 KB
    icon wymiana pionu wod-kan 1.pdf 2026-03-05 10:59 27 KB
    icon Załącznik nr 2_Formularz ofertowy.doc 2026-03-05 10:59 168 KB
    icon Zał. nr 3 Projekt umowy.doc 2026-03-05 10:59 159 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert .docx 2026-03-20 10:24 99 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-27 09:53

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa