Wymiana windy w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie ul. Spokojna 4
- Numer postępowania OU-VII.272.15.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-06-01 14:08 | - | |||
|
|
Zal. Nr 2 do SIWZ - Projekt umowy 15.272.doc | 2026-06-01 14:08 | 197 KB | ||
|
|
zał. nr 1 - OPZ.zip | 2026-06-01 14:08 | 802 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2026-06-01 14:08 | 42 KB | ||
|
|
SWZ 15.272.pdf | 2026-06-01 14:08 | 316 KB | ||
|
|
Załącznik_Nr 4 do_SWZ osw z 125 u.1.doc | 2026-06-01 14:08 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 – Wzór oświadczenia – wykonawcy wspólnie się ubiegający oraz wykluczenie Ukr.docx | 2026-06-01 14:08 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx | 2026-06-01 14:08 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7- wzór wykazu usług.docx | 2026-06-01 14:08 | 29 KB | ||
|
|
protokół WKR winda.pdf | 2026-06-01 14:08 | 159 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wymiana windy w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie ul. Spokojna 4 | 650 000,00 PLN | 2026-06-10 08:58:43 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.docx | 2026-06-10 09:07 | 100 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-22 14:43 |
