Usługi opracowania szczegółowych wytycznych do dokumentacji projektowej modernizacji Sali Błękitnej w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4a

  • Numer postępowania OU-VII.2600.46.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Usługi opracowania szczegółowych wytycznych do dokumentacji projektowej modernizacji Sali Błękitnej w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4a
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-22 10:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-22 10:02  - Postępowanie unieważnione
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-10 11:59
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-16 13:51

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-10 11:59 -
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-06-10 11:59 765 KB
    icon Załącznik nr 1 OPZ.zip 2026-06-10 11:59 438 KB
    icon Załącznik nr 2_Formularz ofertowy.doc 2026-06-10 11:59 100 KB
    icon Załącznik nr 3_Projekt umowy.docx 2026-06-10 11:59 60 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załącznik nr 3_Projekt umowy_po_zmianach_dnia_17_06_2026.docx 2026-06-18 09:51 62 KB
    icon Wyjaśnienie treści zaproszenia do składania ofert_z dn. 17.06.2026 r.pdf 2026-06-18 09:50 210 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 2026-07-16 13:22
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-29 13:57

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa