Dostawa i wdrożenie modułowego systemu wczesnego ostrzegania, obejmującego centralną platformę zarządzającą, infrastrukturę serwerową oraz sieć syren stacjonarnych

  • Numer postępowania OU-VII.272.23.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie modułowego systemu wczesnego ostrzegania, obejmującego centralną platformę zarządzającą, infrastrukturę serwerową oraz sieć syren stacjonarnych zgodnie ze specyfikacją opisaną dokumentami zamówienia.
    2) Wykonawca zobowiązany jest do:
    a) Dostarczenia wszystkich elementów zgodnie z dokumentacją techniczną.
    b) Wykonania montażu i instalacji urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
    c) Wdrożenia rozwiązania w sposób zapewniający pełną funkcjonalność i integrację z istniejącym systemem.
    d) Przeprowadzenia niezbędnych testów funkcjonalnych i wydajnościowych potwierdzających prawidłowe działanie dostarczonego systemu.
    e) Przeszkolenia personelu Zamawiającego z obsługi i zarządzania nową infrastrukturą.
    f) Zapewnienia wsparcia technicznego i serwisowego zgodnie z wymaganiami określonymi w warunkach gwarancji.
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-04 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-04 10:02
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-16 14:01
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-09-03 13:40

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-16 14:01 -
    icon ZAŁĄCZNIK nr 1c - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-07-16 14:01 34 KB
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-07-16 14:01 768 KB
    icon Załącznik nr 1 b do OPZ wykaz lokalizcji.docx 2026-07-16 14:01 57 KB
    icon zał. nr 1 aOPZ.docx 2026-07-16 14:01 54 KB
    icon Projekt umowy.docx 2026-07-16 14:01 97 KB
    icon Załącznik nr 3_Formularz ofertowy.docx 2026-07-16 14:01 73 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 5. Zaproszenie do składania ofert modyfikacja 29.07.docx 2026-07-29 12:25 84 KB
    icon 3. Projekt umowy z 29.07.docx 2026-07-29 12:26 98 KB
    icon Projekt umowy z 23.07.docx 2026-07-23 13:22 96 KB
    icon 4. Załącznik nr 3_Formularz ofertowy 29.07..docx 2026-07-29 12:26 73 KB
    icon wyjaśnienia z 23.07.pdf 2026-07-23 13:22 139 KB
    icon 1. wyjaśnienia pytania 23.07.2026.pdf 2026-07-29 12:25 143 KB
    icon 2. wyjaśnienia pytania 24.07.pdf 2026-07-29 12:25 149 KB
    icon wyjaśnienia 31.07.2026.pdf 2026-07-31 15:22 690 KB
    icon wyjaśnienia z dnia 03.08.2026r.pdf 2026-08-03 15:29 454 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-19 11:30

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa