Dostawa elementów infrastruktury serwerowej na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie
- Numer postępowania OU-VII.272.22.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-07-17 06:44 | - | |||
|
|
zał. nr 2 -projekt umowy cz.1.docx | 2026-07-17 06:44 | 165 KB | ||
|
|
zał. nr 2 -projekt umowy cz.2.docx | 2026-07-17 06:44 | 165 KB | ||
|
|
SWZ UE IS 16.07.2026.pdf | 2026-07-17 06:44 | 382 KB | ||
|
|
zał. nr 4 JEDZ - Dostawa elementów infrastruktury serwerowej na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiol.pdf | 2026-07-17 06:44 | 44 KB | ||
|
|
załącznik nr 4 JEDZ_OU-VII.272.22.2026.xml | 2026-07-17 06:44 | 5 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2026-07-17 06:44 | 77 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-07-17 06:44 | 63 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ustawy.docx | 2026-07-17 06:44 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.docx | 2026-07-17 06:44 | 99 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6a- wzór wykazu dostaw.docx | 2026-07-17 06:44 | 46 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do grupy kapitałowej.docx | 2026-07-17 06:44 | 56 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia art. 5k.docx | 2026-07-17 06:44 | 53 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx | 2026-07-17 06:44 | 48 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-08-03 07:53 | - | |||
|
|
SWZ UE IS 16.07.2026 zmiana.pdf | 2026-08-03 07:09 | 382 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zmiana.docx | 2026-07-31 10:11 | 63 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-07-31 12:15 | 208 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ-8.pdf | 2026-07-31 10:11 | 208 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-08-12 07:49 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa infrastruktury centrum przetwarzania danych dla LUW | 227 550,00 PLN | 2026-08-18 11:03:03 |
| 2 | Dostawa infrastruktury serwerowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie | 227 550,00 PLN | 2026-08-18 11:03:03 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert_18_08_2026.rtf | 2026-08-18 11:16 | 713 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 | 2026-09-04 13:55 |
