Usługi opracowania szczegółowych wytycznych do dokumentacji projektowej modernizacji Sali Błękitnej w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4a

  • Numer postępowania OU-VII.2600.59.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Usługi opracowania szczegółowych wytycznych do dokumentacji projektowej modernizacji Sali Błękitnej w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4a
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-18 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-18 10:02
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-05 14:07
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-05 14:07 -
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-08-05 14:07 773 KB
    icon Załacznik nr 1 OPZ.zip 2026-08-05 14:07 437 KB
    icon Załącznik nr 2_Formularz ofertowy.docx 2026-08-05 14:07 39 KB
    icon Załącznik nr 3_Projekt umowy.docx 2026-08-05 14:07 56 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załącznik nr 1 OPZ zmiana 12_08_2026.zip 2026-08-12 14:48 438 KB
    icon Załącznik nr 3_Projekt umowy zmiana 12_08_2026.docx 2026-08-12 14:48 56 KB
    icon Przedłużenie terminu składania ofert_z dn. 12.08.2026 r.pdf 2026-08-12 11:16 160 KB
    icon Wyjaśnienie treści zapytania ofertowego_z dn. 12.08.2026 r.pdf 2026-08-12 14:47 167 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-08-20 11:16

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa