Przeprowadzenie prac remontowych w pomieszczeniach na II piętrze budynku przy ul. Spokojnej 4 w celu ich dostosowania do prowadzenia spraw w zakresie wydawania kart pobytu CUKR

  • Numer postępowania OU-VII.2600.66.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przeprowadzenie prac remontowych w pomieszczeniach na II piętrze budynku przy ul. Spokojnej 4 w celu ich dostosowania do prowadzenia spraw w zakresie wydawania kart pobytu CUKR
    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00 (Pozostało: 2 Dni 15 Godzin 53 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:02
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-01 12:21
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-01 12:21 -
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-09-01 12:21 702 KB
    icon OPZ remont II piętro spokojna.docx 2026-09-01 12:21 50 KB
    icon Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx 2026-09-01 12:21 44 KB
    icon Zał. nr 3 Projekt umowy.docx 2026-09-01 12:21 58 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa